J&K Car Service OÜ

E-post: info@rehvikas.ee

www.rehvikas.ee on J&K Car Service OÜ-le kuuluv veebileht. Siin leiduva info, tekstide, piltide või mis tahes muu infomaterjali igasugune ärilistel eesmärkidel kopeerimine, reprodutseerimine või levitamine on ilma J&K Car Service OÜ kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Järgnevalt kirjeldame meie privaatsuspõhimõtted, mis laadi teavet me veebilehel www.rehvikas.ee kogume, kuidas seda teavet kasutame, andmeid säilitame ning millistel tingimustel seda kolmadatele isikutele avaldame.

www.rehvikas.ee kaustab oma klientide privaatsust ja töötleb isikuandmeid kooskõlas Eestis kehtivate isikuandmete töötlemise seaduste ning õigusaktidega.

www.rehvikas.ee võib koguda, töödelda ja kasutada teie isikuandmeid, sealhulgas teie nime, postiaadressi ja mobiiltelefoni ning teavet teie poolt saadetud tellimuste www.rehvikas.ee teenuste kohta. Samuti võime küsida eelpool loetletud teabele lisaks veel ka tööülesandeid, ametikohta, tegevusharu, ettevõte nime ja asukoha riiki.

www.rehvikas.ee võidakse töödelda alljärgnevatel põhjustel:

www.rehvikas.ee võib edastada teie isikuandmeid Euroopa Majanduspiirkonna piires töötlemiseks kolmandast isikust spetsialistidele. Kogume andmeid vaid mõistlikkuse piires, rakendades kõik vajalikud meetmed, et tagada teie isikuandmete turvaline ja nende privaatsuspõhimõtete kohane töötlemine.

www.rehvikas.ee kasutab andmete kogumiseks küpsiseid. Küpsis on väike arvutikoodi lõik, mille anname teie veebibrauserile, kui veebisaiti esimest korda külastate. Edaspidi võivad küpsised aidata meil pakkuda teile ainulaadset sisu või teha reklaami selle alusel, mida olete meile enda kohta avaldanud või millist sisu olete vaadanud.

Samuti kasutame oma töös küpsiste kaudu osalisi andmete ülekannet. Me ei anna üle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ülekandeks IP’d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme- näiteks Google Analytics.

Google Mapsi andmed:

Google reCAPTCHA

Google LLC privaatsuspoliitikaga tutvumiseks avage https://policies.google.com/privacy?hl=en

Google LLC andmetöötleja küpsisepoliitika tutvumiseks avage https://policies.google.com/technologies/cookies?hl=en

Rehvikas.ee ei jaga Google Mapsi ega reCAPTCHA kaudu kogutud teavet kolmandate osapooltega, välja arvatud juhul, kui see on seadusega nõutav või meie teenuste osutamiseks vajalik. Täpsustame, et käesolev informatsioon, mis on kogutud kahel eelpoolmainitud viisil ei ole võimalik isikutuvastamine- kõik andmed on kogutud nii, et need on anonüümsed.

Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Küpsiste info

Küpsis Tüüp Osapool Blokeeritav Tüüp Kehtib Eesmärk

Kui te ei soovi küpsiseid vastu võtta, on teil alati võimalik seda ise oma brauseris märkida. Selle kohta on võimalik saada lisateavet teie brauseri tootjalt. Kui keelate küpsised, ei pruugi teatud funktsioonid meie kodulehel töötada või teatud teenused teile kättesaadavad olla. 

Kui teil on veel küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta saidil www.rehvikas.ee, siis võtke kõhklemata ühendust info@rehvikas.ee

Privaatsuspoliitika on loodud 24. Aprill 2024