Kuidas ära tunda kvaliteetset rehvivahetust?

Paljud inimesed on kokku puutunud kehva teenindusega ning alles pärast seda oskavad hinnata kvaliteeti.

Ebaprofessionaalne teenindus võib kliendile maksma minna rohkem, kui võiks arvata – rehvid või kõige hullemas stsenaariumis lausa veljed lõhutakse ära ning need vajavad peale töökojas käimist restaureerimist. Suuremate velgedega sõidukite omanikud peavad veel ettevaatlikumad olema, sest rehvivahetus nende autodel nõuab märksa pädevamat rehvitehnikut.

Töökotta sisse astudes ja ringi vaadates saab lühikese ajaga palju õppida prognoositava kvaliteedi suhtes.

Esmalt, kas rehve pestakse? Pori või eemaldatud tasakaalude liimijäljed võivad oluliselt mõjutada tasakaalustamis, mis omakorda põhjustab sõites auto värisemist. Ka rehvi kinnitamine mängib suurt rolli – plekkvelgi võib kinnitada ka väljast ainult koonusega, kuid valuvelgi pigem läbi keskkava, et tagada õige tsentreerimine.

Tehnik võiks tähelepanu pöörata ka ventiili seisukorrale ja kasutada õigeid määrdeid, sest kehvasti veljel olev rehv või katkine ventiil laseb õhku läbi, mille tagajärjel jäädki teeserva.

Enamus inimesi leiab enda jaoks hea töökoja ning jääb sellele truuks pikki aastaid. Kui sul on varasemalt negatiivseid kogemusi või ei ole veel seda õiget kohta leidnud, siis tule meie juurde. Hoolitseme sinu sõiduki eest alati parimate standardite kohaselt

Broneeri aeg rehvivahetuseks!

Külasta ka meie e-poodi